Zostań PROTAGONISTĄ filmu dokumentalnego!

Witam serdecznie,
Pisze do Państwa z prośba o pomoc w znalezieniu bohaterów do krótkich filmów dokumentalnych dla Ministerstwa Transportu i Krajowej Rady Ruchu Drogowego. Filmiki będą wykorzystywane w celach edukacyjnych i ostrzegających ludzi przed nadmierną prędkością. Głównym założeniem realizacyjnym są prawdziwe historie ludzi, którzy ucierpieli w wyniku wypadku związanego z nadmierną prędkością, lub stracili bliską/bliskie osoby w wyniku takiego wypadku.
Zależy nam na historiach wielobarwnych, by trafiły one do świadomości jak największej liczby osób. Idealnie by było, by bohaterowie poszczególnych felietonów mieli różny status społeczny, różnili się wiekiem, płcią. Szukamy osób z województwa mazowieckiego lub pobliskich, łódzkiego, etc. Udział w nagraniach miałby być bezpłatny, ewentualnie za symboliczną kwotę. Realizację traktujemy niekomercyjnie. Szukamy osób, które, tak jak my chcą się zaangażować i zwrócić uwagę Polaków na rażący na naszych drogach problem.
Nie ukrywam, że dla aktualności sprawy - wyjazdy wakacyjne, sezon motocyklowy zależy nam na jak najszybciej realizacji filmów, by jak najszybciej mogli zapoznać się z nimi odbiorcy. Liczę na pomoc, będę zobowiązana,

Z filmowym pozdrowieniem,
Marta Sekulska