Tą drogą Zarząd Fundacji „Nadzieja” Osób Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych, chciałby bardzo serdecznie PODZIĘKOWAĆ wydawcy serwisów internetowych o tematyce prawniczej – www.spolki24.pl oraz www.wzoryprawne.pl , za charytatywne włączenie się do kampanii mającej na celu, pozyskanie na działalność naszej Fundacji, jak największych środków finansowych z tytułu 1% podatku dochodowego za 2010 rok.

W imieniu Podopiecznych Fundacji, wszystkich osób działających oraz swoim własnym, z całego serca dziękujemy za okazaną pomoc, przychylność i życzliwość!

Zarząd Fundacji „Nadzieja”