Fundacja „Nadzieja” Osób Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych OPP ogłasza ogólnopolski, otwarty nabór na zgłoszenia nowych, innowacyjnych pomysłów wspierających bezpieczeństwo drogowe. Inicjatywa ma upowszechniać i dać możliwość rozwoju innowacyjnym rozwiązaniom na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Po wcześniejszym ustaleniu, autorzy wybranych pomysłów, produktów i rozwiązań będą mieli możliwość zaprezentowania ich podczas konwentu pt. „Współpraca międzysektorowa i innowacje na rzecz bezpieczeństwa drogowego”, którego planowany termin to 11 października 2019 r. w Warszawie. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod linkiem:

Będziemy wdzięczni za pomoc w rozpowszechnianiu tej inicjatywy.
"Razem możemy więcej!"

Życzymy owocnych pomysłów i czekamy na Wasze zgłoszenia.

Z pozdrowieniami Zespół Organizacyjny Projektu