MarekJurczyk

Data dodania: Sobota , 27.04.2024

65 8430 0009 2002 0005 1347 0251
służące do rozliczeń darowizn na leczenie i rehabilitację Marka Jurczyka

Nazywam się Marek Jurczyk, mam 43 lata. W dniu 30.06.2019r. w skutek wypadku komunikacyjnego doznałem urazu lewej nogi. Po tygodniowym pobycie w szpitalu, oraz szeregu operacji lekarze zdecydowali się na amputację nogi na wysokości uda.

Cóż, choć moje życie wywróciło się do góry nogami chciałbym wrócić do pracy i swoich zainteresowań związanych z aktywnością fizyczną. Nie łudzę się że będę mógł robić wszystko tak samo dobrze jak przed wypadkiem ale chciałbym mieć choć cień szansy by spróbować.

Chciałbym z Waszą pomocą uzbierać na konieczną rehabilitację jak również zakup protezy nogi, a jak zapewne wiecie jej koszt jest strasznie wyskoki. Owszem z pieniędzy które byłem w stanie sam zaoszczędzić zamówiłem takową tyle że szczerze mówiąc jest to wersja podstawowa, pozwalająca właściwie przesuwać się do przodu. Nie jestem jeszcze staruszkiem i chciałbym robić coś więcej niż tylko kuśtykać, chciałbym również odciążyć żonę i dzieci w obowiązkach domowych i opiece nade mną, ale przede wszystkim wrócić do pracy.

Zwracam się zatem z prośbą do osób zainteresowanych o pomoc w postaci jakiegoś grosza który umożliwi mi zakup protezy nogi, która wpłynie na znaczną poprawę mojej obecnej sytuacji, zwiększy moją motorykę oraz sprawi że będę osobą w pełni samodzielną mogącą wrócić do życia sprzed wypadku.