Podopieczny: Julia Kucaba

Data dodania: Czwartek , 25.04.2024

45 8430 0009 2002 0005 1347 0223
służące do rozliczeń darowizn na leczenie i rehabilitację Julii Kucaby

Nazywam się Justyna Kucaba jestem mamą Julii. We wrześniu 2017 roku zginął tragicznie mój mąż i ojciec Juli – Daniel. Daniel pracował jako pilot śmigłowca i wykonywał patrole linii energetycznych. Praca Daniela była głównym źródłem utrzymania rodziny. W związku z tym znaleźliśmy się w trudnej sytuacji. Julia jest miłą i inteligentną ośmiolatką. Interesuje się językiem angielskim, chodzi na lekcje gry na pianinie, jeździ konno i pięknie rysuje. Ale życie to nie bajka, mamy dużo problemów zdrowotnych. Dziecko ma dużą wadę wzroku, ciągle nawracające infekcje górnych dróg oddechowych, jest alergiczką. A dodatkowo z zaistniałej sytuacji wywiązała się trudność emocjonalna i psychiczna. Obydwie jesteśmy pod stałą opieką psychologa i psychiatry. Uczęszczamy na terapię rodzinną. Dziecko nie może odnaleźć się w zaistniałej sytuacji.

Wsparcie chciałabym wykorzystać na pomoc w kontynuacji rozwoju intelektualnego Juli, oraz na pomoc zdrowotną.

Serdecznie dziękuję za pomoc.

Justyna Kucaba