Marta Karmińska

Data dodania: Czwartek , 25.04.2024

02 8430 0009 2002 0005 1347 0124
służące do rozliczeń darowizn na leczenie i rehabilitację Marty Karmińskiej

Jestem osobą niepełnosprawną od 6 roku życia. W wyniku wypadku samochodowego straciłam lewą nogę. Po długiej rehabilitacji otrzymałam pierwszą protezę podudzia, refundowaną przez NFZ i z takich protez korzystam do dzisiaj. Protezy jakie gwarantuje mi NFZ wykonywane są z coraz mniej wytrzymałych materiałów, dlatego często ulegają licznym zepsuciom, przez co nieraz pozostawałam bez środka do chodzenia. Tak po prostu z dnia na dzień. W takich sytuacjach zdana byłam tylko i wyłącznie na pomoc najbliższej rodziny i pozostanie w czterech ścianach do czasu naprawy, bez możliwości samodzielnego poruszania się. Mam 2 – letnią córkę i jako matka nie chcę i nie mogę dopuścić do podobnych sytuacji. Dlatego bardzo chciałabym „polepszyć” sobie życie o komfort w chodzenia i zaoszczędzić sobie i bliskim podobnych sytuacji. Możliwe byłoby to dopiero po zmianie protezy na bardziej wygodną, lżejszą no i wytrzymałą. Jakiś czas temu udałam się więc do firmy wykonujące takie protezy i po rozmowie wstępnej dowiedziałam się, że środki jakie udało mi się zebrać dzięki swojej rodzinie to za mało! (jest to 10 000zł)

Proteza dla mnie najodpowiedniejsza została wyceniona na 32 363,43zł. Nie jestem w stanie sama tych pieniędzy uzbierać. Dlatego bardzo proszę, osoby które zechciałyby mi pomóc w zakupie protezy, o pomoc (choćby najmniejszą) finansową. Będę bardzo, bardzo wdzięczna!