Anna Kłoda

Data dodania: Piątek , 29.03.2024

94 8430 0009 2002 0005 1347 0117
służące do rozliczeń darowizn na leczenie i rehabilitację Anny Kłody

Mam 33 lata. W 2001 roku ukończyłam Akademię Medyczną w Białymstoku na kierunku Analityka Medyczna i od razu podjęłam pracę jako przedstawiciel medyczny w firmie farmaceutycznej 25.01.2002r. Podczas wykonywania obowiązków służbowych miałam wypadek samochodowy. Jadący z naprzeciwka samochód (prowadzony przez kierowcę będącego pod wpływem alkoholu) zjechał na mój pas ruchu i uderzył w samochód który prowadziłam. Wskutek tego doznałam urazu wielonarządowego, stłuczenia pnia mózgu i złamania lewej kości łonowej. Byłam w śpiączce. Przebyłam długie leczenie i rehabilitację. Kolejną traumą jaką przeżyłam było odejście ode mnie męża. Teraz mieszkam z rodzicami, którzy pomagają mi w codziennym życiu i dalszej rehabilitacji. Moim marzeniem jest aby uzyskać taką sprawność żebym mogła samodzielnie żyć i nie musiała korzystać z pomocy innych we wszystkich codziennych czynnościach. Żeby to zrealizować potrzebna jest długoterminowa, systematyczna i kosztowna rehabilitacja. Za wszelką pomoc serdecznie dziękuje.