Kamila Łapot

Podopieczny: Kamil Łapot

Data dodania: Piątek , 26.04.2024

służące do rozliczeń darowizn na leczenie i rehabilitację Kamila Łapot

24 września 2006 roku Kamil został ofiarą wypadku drogowego, spowodowanego przez pijanego kierowcę. Pomimo ogromnego zagrożenia życia, po wielomiesięcznej śpiączce i trzech operacjach głowy Kamil żyje i obecnie zauważalna jest znaczna poprawa funkcjonowania jego organizmu. Nadal jest pacjentem leżącym lecz w trakcie leczenia rehabilitacyjnego uzyskuje zmniejszenie stopnia spastyczności, zwiększenie siły mięśniowej oraz poprawę logicznego kontaktu słownego.

Walka Tego młodego człowieka o życie i wiara w możliwość prawidłowego funkcjonowania jest godna najwyższego podziwu. To wszystko może osiągnąć jedynie dzięki intensywnej rehabilitacji i sprzętu ortopedyczno-leczniczego wspomagającego jego wysiłek. Niestety brak możliwości finansowych i borykanie się z wieloma, napotykanymi trudnościami samotnej matki Kamila nie ułatwiają , a wręcz hamują dalsze kontynuowanie leczenia syna.

Dokonana darowizna podlega odliczeniu od podstawy opodatkowania!!!