Kamil Rokosz

Podopieczny: Kamil Rokosz

Data dodania: Sobota , 20.04.2024

służące do rozliczeń darowizn na leczenie i rehabilitację Kamila Rokosz

W zaistniałym 07 czerwca 2004 roku wypadku drogowym, w wyniku którego na skutek uderzenia o boczne drzwi jadącego samochodu, Kamilek doznał bardzo szerokich obrażeń ciała w postaci ciężkiego urazu czaszkowo-mózgowego pod postacią złośliwego obrzęku mózgu, krwawienia podpajęczynowego z przebiciem komory bocznej mózgu i podejrzeniem stłuczenia pnia mózgu z wodogłowiem wewnętrznym.

Od dnia wypadku dziecko wymagało ciągłych pobytów w profesjonalnych Szpitalach Klinicznych i Centrach Medycznych. Obecnie jest już wybudzony, lecz nie ma z Nim kontaktu logicznego. Oddycha samodzielnie i jest karmiony łyżeczką. Dzięki wszczepionej pompie baklofenowej zauważalna jest znaczna poprawa funkcjonowania organizmu. Kamilek zaczął się uśmiechać, zaczyna kontaktować i pomału zaczyna współpracować.

Aby dać Mu szansę na powrót do normalnego życia, a stan jego zdrowia pozwolił na prawidłowe funkcjonowanie w społeczeństwie, Kamilowi potrzebna jest długoletnia i bardzo kosztowna rehabilitacja, na co niestety nie stać samotnej matki dwójki wspaniałych dzieci.

Dokonana darowizna podlega odliczeniu od podstawy opodatkowania!!!