Maksym Czyżewski

Podopieczny: Maksym Czyżewski

Data dodania: Poniedziałek , 19.02.2018

"Nazywam się Maks Czyżewski, mam 28 lat, jestem pilotem śmigłowcowym. Lotnictwo to moja wielka pasja. We wrześniu 2017 roku cudem przeżyłem katastrofę śmigłowca podczas patrolu linii energetycznych na północy Szwecji. Doznałem rozległych i ciężkich obrażeń; wybuchowego złamania kręgosłupa na odcinku lędźwiowym, pęknięcia czaszki, krwotoków wewnętrznych, obrażeń płuc, złamania kości uda i łokcia. Po pierwszych krytycznych tygodniach walki o przeżycie rozpoczęła się mozolna droga powrotu do codzienności. Obecnie staram się odzyskać podstawowe sprawności; zdolność do samodzielnego funkcjonowania i chodzenia. Aktualnie wymagam całodobowej opieki i intensywnej, a tym samym bardzo kosztownej neurorehabilitacji. Jej ciągłość i wysoki stopień wyspecjalizowania są dla mnie szansą na odzyskanie zdrowia w możliwie największym zakresie. Dotąd każdy dzień jest wytężoną walką o obudzenie kolejnych porażonych obszarów. Będę niezwykle wdzięczny za okazaną pomoc."

Powrót do listy podopiecznych

Konto bankowe Fundacji:

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego
numer KRS: 0000198280

Fundacja  |  Prezentacje  |  Podopieczni  |  Turnusy  |  Referencje  |  Galeria  |  Jak pomóc  |  Filantropi  |  Niusy  |  Linki  |  Prawo  |  Klub

Projekt i realizacja Pikseldizajn www.pikseldizajn.pl