Łukasz Skrzelewski

Podopieczny: Łukasz Skrzelewski

Data dodania: Środa , 23.05.2018

Nazywam się Łukasz Skrzelewski, mam 32 lata. Jestem policjantem Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej. Pracuje w Wydziale Ruchu Drogowego. 22 września 2014 r. podczas rutynowej kontroli drogowej  zostałem potrącony przez samochód ciężarowy. W wyniku tego zdarzenia została zmiażdżona moja lewa noga która musiała zostać amputowana. Obecnie jestem już po czwartej operacji. Bardzo chciałbym wrócić do życia takiego,  jak przed wypadkiem. Do tego niezbędne mi będą bardzo drogie protezy i Państwa pomoc.  Wobec tego proszę o drobne wpłaty oraz o odpisywanie 1 procenta z podatku. Z góry bardzo dziękuję.

Powrót do listy podopiecznych

Konto bankowe Fundacji:

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego
numer KRS: 0000198280

Fundacja  |  Prezentacje  |  Podopieczni  |  Turnusy  |  Referencje  |  Galeria  |  Jak pomóc  |  Filantropi  |  Niusy  |  Linki  |  Prawo  |  Klub

Projekt i realizacja Pikseldizajn www.pikseldizajn.pl