Karol Godlewski

Podopieczny: Karol Godlewski

Data dodania: Środa , 23.05.2018

W 2001 roku będąc pasażerem uległem wypadkowi komunikacyjnemu. W wyniku tego zdarzenia złamałem kręgosłup na odcinku szyjnym C5, oraz doznałem urazu rdzenia kręgowego (tetraplegia, porażenie czterokończynowe), a także doznałem licznych obrażeń ciała. Od tamtego momentu poruszam się na wózku inwalidzkim. Stan mojego zdrowia wymaga stałej rehabilitacji. W związku z tym zwracam się z prośbą o możliwość jakiś drobnych darowizn, oraz odpisu z 1%, dzięki którym będę mógł kontynuować rehabilitację oraz zakupić sprzęt rehabilitacyjny i wózek do rugby, które umożliwią mi dalszą walkę o odzyskanie sprawności.

Powrót do listy podopiecznych

Konto bankowe Fundacji:

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego
numer KRS: 0000198280

Fundacja  |  Prezentacje  |  Podopieczni  |  Turnusy  |  Referencje  |  Galeria  |  Jak pomóc  |  Filantropi  |  Niusy  |  Linki  |  Prawo  |  Klub

Projekt i realizacja Pikseldizajn www.pikseldizajn.pl