Arkadusz Sosnowski

Podopieczny: Arkadiusz Sosnowski

Data dodania: Środa , 24.04.2024

87 8430 0009 2002 0005 1347 0146
służące do rozliczeń darowizn na leczenie i rehabilitację Arkadiusza Sosnowskiego

Witam. Nazywam się Arkadiusz Sosnowski. W tym roku skończę 38 lat. W 2001 roku miałem wypadek samochodowy w wyniku, którego doznałem złamania kręgosłupa kręgu Th7,8 i 9. Od tamtego czasu poruszam się na wózku inwalidzkim, ponieważ jestem sparaliżowany od pasa w dół.

Skutkiem długiego leżenia na oddziale intensywnej terapii są odleżyny, które uporczywie staramy się wygoić. W wyniku rozległych odleżyn w 2004 roku amputowano mi prawą nogę. Po tym czasie odleżyny zaczęły się bardzo powoli goić. W 2006 roku miałem przeprowadzoną operację plastyczną odleżyn okolic kulszowych i krzyżowych. Jednak lekarze nie mogli zaleczyć wszystkich odleżyn jednym zabiegiem, ale mój komfort życiowy znacznie się poprawił i nie trzeba było takiej ilości opatrunków. W ubiegłym roku zachorowałem na zapalenie płuc w wyniku czego leżąc w szpitalu odleżyny powiększyły się. Teraz na opatrunki w aptece wydaję ponad tysiąc złotych miesięcznie i z renty mi nie wystarcza. Nie pobieram nawet tak wysokiej renty. Dlatego proszę wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w mojej trudnej sytuacji. Z góry dziękuję za zainteresowanie się moją osobą.